progress_icon

Data założenia postępowania: 2021-11-08

Miejski Zarząd Dróg i Mostów

Smolenia 35

41-902 Bytom

NIP: 6262791135

Osoba kontaktowa:

Bożena Musioł

tel:

e-mail: bmusiol@mzdim.bytom.pl

Sprawowania nadzoru autorskiego w ramach zadania pn. Rewitalizacja ul. Dworcowej

POSTĘPOWANIE NR Z31/54094

Tryb postępowania: konkurs ofert

Znak sprawy: INW.2621.71.2021.DNP

Przedmiot zamówienia:

I. Opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie nadzoru autorskiego w ramach zadania pn. Rewitalizacja ul. Dworcowej.

2. Wykonawca zapewni nadzór autorski nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją projektową w zakresie rozwiązań użytkowych, technicznych, technologicznych, materiałowych i doboru urządzeń we wszystkich branżach na wezwanie Zamawiającego. Przewiduje się 48 pobytów na budowie. Częstotliwość pobytu na budowie będzie ustalana na bieżąco w trakcie całego procesu budowlanego. Dodatkowo Wykonawca zobowiązany jest prowadzić nadzór zdalny na każde wezwanie Zamawiającego.

3. W przypadku braku możliwości stawiennictwa w wyznaczonym terminie, Wykonawca zobowiązany jest powiadomić o tym Zamawiającego telefonicznie lub mailem, niezwłocznie, nie później jednak niż w dniu poprzedzającym wyznaczony termin stawienia się oraz poinformować o przyczynach nieobecności. W takim wypadku Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie uzgodnić z Zamawiającym nowy termin spotkania, nie później jednak niż w ciągu trzech kolejnych dni roboczych.

4. Sprawowanie nadzoru autorskiego, po uprzednim wnioskowaniu przez Zamawiającego, nastąpi w ciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania przez Wykonawcę stosownego zgłoszenia (z tym, że za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy w rozumieniu ustawy z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy (t.j.: Dz.U. z 2020 r. poz. 1920) lub innym technicznie uzasadnionym terminie wyznaczonym przez Zamawiającego.

5. Za pobyt na budowie uważa się również wykonywanie czynności w ramach nadzoru autorskiego poza terenem budowy.W takich przypadkach za teren pełnienia nadzoru może być uznana siedziba Zamawiającego, wykonawcy robót, użytkownika, dostawcy materiałów itp.

6. Każdy pobyt na budowie winien być poświadczony w „karcie nadzoru autorskiego” przez Zamawiającego, natomiast jego zalecenia winny być odnotowane w dzienniku budowy. Za pobyt Wykonawcy na budowie uznaje się pełnienie nadzoru autorskiego przez osoby wskazane przez Wykonawcę posiadające odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia w zakresie powierzonych obowiązków.

7. Działania w ramach nadzoru autorskiego nie mogą powodować przeszkód i opóźnień w realizacji zadania.

8. W przypadku wprowadzenia zmian stanowiących istotne odstępstwo od zatwierdzonego projektu budowlanego i pozwolenia na budowę/roboty budowlane, Wykonawca obowiązany jest własnym staraniem i na własny koszt doprowadzić do zgodności z obowiązującym prawem (sporządzenie projektu zamiennego, uzgodnienia, pozwolenie na budowę/roboty budowlane lub zgłoszenie).

9. Zakres nadzoru autorskiego będzie każdorazowo obejmował:

a) opracowanie materiału z pobytu nadzoru autorskiego (jeżeli będzie wymagane);

b) czas przejazdu na plac budowy;

c) czas pobytu na budowie w ustalonym dniu;

d) załatwienie spraw związanych z nadzorem poza terenem budowy,

e) inne czynności wskazane przez Zamawiającego.

10. W szczególności obowiązki nadzoru autorskiego polegają na uczestniczeniu w realizacji inwestycji poprzez:

a) czuwanie nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją projektową z zakresie rozwiązań użytkowych, technicznych i materiałowych;

b) wyjaśnianie wątpliwości Zamawiającego i wykonawcy robót budowlanych powstałych w toku realizacji poprzez dodatkowe informacje i opracowania, w tym: rysunki robocze, uszczegółowiania rysunków wykonawczych, nanoszenia poprawek lub uzupełnień na dokumentację projektową,

c) uzgadnianie z Zamawiającym i wykonawcą robót budowlanych możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w dokumentacji projektowej w zakresie materiałów i konstrukcji, rozwiązań technicznych, technologicznych i użytkowych, jednak o jakości i standardzie nie niższych niż przewidziano w dokumentacji projektowej, a także wykonanie rysunków zamiennych lub szkiców.

d) opiniowanie przedstawionych przez wykonawcę robót lub zamawiającego propozycji rozwiązań zamiennych lub ich przedstawianie w przypadku niemożności zastosowania rozwiązań występujących w dokumentacji projektowej lub gdy ich zastosowanie jest nieekonomiczne lub nieefektywne w świetle aktualnej wiedzy technicznej i zasad sztuki budowlanej, a koszt zastosowania nowych nie zwiększy kosztów zadania z zastrzeżeniem, że każde z rozwiązań musi być zaakceptowane przez Zamawiającego,

e) ocena parametrów lub wyników szczegółowych badań materiałów i konstrukcji w zakresie zgodności z rozwiązaniami projektowymi, normami i obowiązującymi przepisami,

f) dokonaniu zmian rozwiązań projektowych – na żądanie Zamawiającego,

g) udział w naradach i komisjach technicznych, odbiorach robót zanikowych próbach instalacji i procedurach rozruchu oraz końcowym odbiorze zadania.

h) poprawianie błędów projektowych, wykonywanie obliczeń, likwidacja kolizji między branżami lub uzupełnienie rysunków, detali bądź opisu technologii wykonania nie zawartych w dokumentacji projektowej.

11. Pozycja główna wg Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych (CPV):

71248000-8-7 nadzór nad projektem i dokumentacją

II. Termin wykonania zamówienia: Nadzór autorski sprawowany będzie od daty podpisania umowy i trwał będzie nieprzerwanie w okresie realizacji inwestycji objętej projektem tj. zgodnie z obowiązującą umową na roboty budowlane nr DNP.261.16.2021.TP2.RB stanowiącą Załącznik nr 1, tj. do 10.11.2022r.

III. Warunki udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków:

Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące:

1 . zdolności technicznej lub zawodowej :

Wykonawca spełni warunek jeśli:

1.1 dysponuje co najmniej1 osobą–projektantem w specjalności inżynieryjnej w zakresie dróg–posiadającym uprawnieniabudowlane do projektowania w co najmniej ograniczonym zakresie lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej wydanych przepisów.

1.2 dysponuje co najmniej1 osobą–projektantem w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych – posiadającym uprawnieniabudowlanedo projektowaniaw co najmniej ograniczonym zakresie lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej wydanych przepisów.

1.3 dysponuje co najmniej1 osobą–projektantem w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: elektrycznych i elektroenergetycznych–posiadającym uprawnieniabudowlane do projektowania w co najmniej ograniczonym zakresie lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej wydanych przepisów.

1.4 dysponuje co najmniej1 osobą–projektantem w specjalności architektonicznej–posiadającym uprawnieniabudowlane do projektowania w co najmniej ograniczonym zakresie lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej wydanych przepisów,

1.5 wykonał nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie w ramach jednego zamówienia (jednej umowy) projekt budowlany i wykonawczy zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej o pow. min 6 000 m2.

IV. Wykaz oświadczeń lub dokumentów, jakie mają dostarczyć Wykonawcy w niniejszym postępowaniu:

1. wypełniony Formularz oferty stanowiący Załącznik nr 1 do ogłoszenia,

2. wypełniony Wykaz osób stanowiący Załącznik nr 3 do ogłoszenia,

3. wypełniony Wykaz robót stanowiący Załącznik nr 4 do ogłoszenia wraz z dowodami określającymi czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacje o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane,

4. odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

V. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami :

1. W przedmiotowym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu następujących środków komunikacji elektronicznej:

a. Platformy do obsługi postępowań przetargowych, dostępnej pod adresem:

https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/ ;

Obsługę techniczną Platformy świadczy firma Logintrade S.A. W przypadku pytań dot. korzystania
z Platformy lub ewentualnych problemów technicznych prosimy o kontakt: pn – pt. w godz. 8.00 – 16.00, tel. +48 71 787 35 34 lub e-mail: helpdesk@logintrade.net.

b. poczty elektronicznej: zamowienia@mzdim.bytom.pl;

2. Rejestracja i korzystanie z Platformy jest bezpłatne. Dokonując rejestracji Wykonawca akceptuje regulamin korzystania z Platformy .

3. Osobą uprawnioną do porozumiewania się z Wykonawcami jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00:

- Grzegorz Dziurok – w sprawach dotyczących przedmiotu zamówienia, e-mail: gdziurok@mzdim.bytom.pl,

- Bożena Musioł - w sprawach formalno-prawnych, e-mail: bmusiol@mzdim.bytom.pl.

4. W korespondencji kierowanej do Zamawiającego, Wykonawcy powinni posługiwać się numerem przedmiotowego postępowania.

VI. Opis sposobu przygotowania oferty:

1. Oferta powinna być sporządzone w języku polskim,

2. W celu złożenia oferty można zarejestrować (zalogować) się na Platformie lub złożyć ofertę bez zarejestrowania postępując zgodnie z instrukcją lub filmem instruktażowym umieścić ofertę w systemie.

3. Wszystkie skany oświadczeń i załączników winny być podpisane i opieczętowane przez Wykonawcę tzn. przez osobę/y upoważnioną/e do reprezentowania Zamawiającego, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną we właściwym rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla formy organizacyjnej Wykonawcy, lub przez pełnomocnika posiadającego odpowiednie umocowanie bądź podpisane elektronicznie.

4. Przez poświadczone kopie dokumentów zamawiający rozumie dokumenty podpisane i opieczętowane przez Wykonawcę, opatrzone klauzulą: „za zgodność z oryginałem”.

5. Wszelkie poprawki lub zmiany w tekście oferty muszą być parafowane przez Wykonawcę.

6. Pełna oferta powinna składać się z:

1) formularza oferty stanowiący załącznik nr 1 do Ogłoszenia o zamówieniu dostępnego na platformie zakupowej,

– jeśli dotyczy:

2) pełnomocnictwa do działania w imieniu Wykonawcy w przypadku, gdy nie jest to osoba upoważniona do reprezentowania Wykonawcy z mocy prawa,

3) wypełniony Wykaz osób stanowiący Załącznik nr 3 do ogłoszenia

4) wypełniony Wykaz robót stanowiący Załącznik nr 4 do ogłoszenia wraz z dowodami określającymi czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacje o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane.,

5) odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

VII. Miejsce oraz termin składania i otwarcia ofert

1. Ofertę należy przesłać drogą elektronicznąna platformie zakupowej do dnia12 listopada2021 r.
do godz.10.00.

2. Do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert,Wykonawcy może dokonywać w złożonej ofercie zmian, poprawek czy uzupełnień pod warunkiem, że pisemnie powiadomi o tym fakcieOdbiorcę. Powiadomienie, o którym mowa wyżej winno być złożone w sposóbina zasadach, na jakich składana jest oferta, z odpowiednim dopiskiem „ZMIANA”.

3. Do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert,Wykonawca ma prawo do wycofania złożonej oferty.

VIII. Opis sposobu obliczenia ceny.

1. Wykonawca winien skalkulować łączną cenę ofertową brutto z uwzględnieniem obowiązującego podatku VAT.

2. Wynagrodzenie płatne będzie przez Zamawiającego w terminie do 30 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury VAT.

3. Zamawiający zwraca uwagę, że koszty robocizny przyjęte do kalkulacji ceny nie mogą być niższe od minimalnego wynagrodzenia za pracę albo minimalnej stawki godzinowej ustalonych na podstawie ustawy
z dnia 10 października 2020 roku o minimalnym wynagrodzeniu za pracę.

4. Cena oferty powinna być wyrażone w złotych polskich, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
W razie braku zapisu miejsc po przecinku Zamawiający uzna, że podano tam cyfry "00".

5. Zgodnie z art. 225 ust. 1 ustawy Pzp jeżeli złożono ofertę, której wybór prowadziłby do powstania
u zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z przepisami o podatku od towarów i usług, zamawiający w celu oceny takiej oferty dolicza do przedstawionej w niej ceny podatek od towarów i usług, który miałby obowiązek rozliczyć zgodnie z tymi przepisami. Wykonawca, składając ofertę, informuje zamawiającego, czy wybór oferty będzie prowadzić do powstania u zamawiającego obowiązku podatkowego, wskazując nazwę pracy, której świadczenie będzie prowadzić do jego powstania, oraz wskazując jej wartość bez kwoty podatku.

6. Zaoferowana przez Wykonawcę cena nie będzie podlegała waloryzacji w trakcie realizacji zamówienia.

IX. Opis kryteriów, którymi Wykonawca będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia tych kryteriów i sposobu oceny ofert.

1. Odbiorca oceni oferty dla każdej części osobno, wg następującego kryterium, w następujący sposób :

Zamawiający oceni oferty wg następujących kryteriów, w następujący sposób :

1) kryterium ceny – waga 100 %

Zamawiający oceni w tym kryterium łączną cenę ofertową brutto, wg następującego wzoru:

Cn

X = ---------- x 100,00 pkt

Cb

gdzie:

X – ilość punktów przyznana danej ofercie w kryterium ceny,

Cn – najniższa łączna cena ofertowa brutto,

Cb – badana łączna cena ofertowa brutto,

przy obliczeniu punktacji ofert Zamawiający zastosuje zaokrąglenia do dwóch miejsc po przecinku.

Zamawiający oceni oferty nie podlegające odrzuceniu. Za najkorzystniejszą uznana zostanie oferta, która uzyska najwyższą łączną punktację.

X. Aukcja elektroniczna.

1. W celu ulepszenia treści oferty Zamawiający po złożeniu ofert przewiduje możliwość dogrywki w formie aukcji elektronicznej.

2. Aukcja elektroniczna może być drugim etapem po złożeniu oferty przez Wykonawcę. Aukcja elektroniczna ma na celu uzyskanie nowych, obniżonych cen lub nowych wartości w zakresie niektórych elementów ofert, podlegających ocenie w ramach kryteriów oceny ofert.

3. Aukcja jest przeprowadzana przy użyciu Platformy zakupowej, która umożliwia klasyfikację ofert za pomocą metod automatycznej oceny, po wstępnym badaniu i ocenie ofert zgodnie z kryteriami oceny ofert i przypisaną wagą.

4. Wszelkie niezbędne informacje zostaną określone w zaproszeniu do aukcji skierowanej do Wykonawców
tj.: rodzaju przeprowadzanej aukcji, minimalnych wartościach postąpień, terminie otwarcia i zamknięcia aukcji.

5. Zamawiający może zrezygnować z możliwości przeprowadzenia aukcji.

6. Postąpienia w aukcji oraz wynik aukcji wyrażone są w kwotach brutto.

7. Do aukcji zaproszonych zostanie nie mniej niż 2 Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu (tj. podlegające ocenie) i przedstawiają najniższe ceny ofertowe.

8. W przypadku złożenia tylko jednej oferty Zamawiający może przeprowadzić negocjacje z danym Wykonawcą.

XI. Informacje o formalnościach, jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy
w sprawie zamówienia publicznego.

1. Informację owyborze ofertynajkorzystniejszej Zamawiającyzamieszcza na platformie zakupowej. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza zostanie powiadomiony o miejscu
i terminie zawarcia umowy.

2. Umowa zostanie zawarta do łącznej ceny ofertowej brutto.

3. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana jako najkorzystniejsza zobowiązany jest – przed zawarciem umowy – doprzekazaniaZamawiającemu informacji dotyczących:

1) przekazaniadanych osób podpisujących umowę (imię i nazwisko, funkcja),

2) przekazaniadanych osoby odpowiedzialnej za realizację umowy wraz z danymi kontaktowymi (imię
i nazwisko, telefon,e-mail),

3) przekazaniadanych osób w dyspozycji, o których mowa w rozdziale VI (imię
i nazwisko, telefon,e-mail),

XII. Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, ogólne warunki umowy albo wzór umowy, jeżeli Zamawiający wymaga od Wykonawcy, aby zawarł z nim umowę w sprawie zamówienia publicznego na takich warunkach.

1. Istotne dla stron postanowienia zawieraWzór Umowy stanowiący Załącznik nr2

2. Do umowy stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

XIII. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Odbiorca informuję, że:

1. Administratorem danych osobowych Wykonawcy jest Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu
z siedzibą przy ul. Smolenia 35, reprezentowany przez Dyrektora.

2. Inspektorem ochrony danych osobowych w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów w Bytomiu jest
Pan Radosław Schejbal – tel. 604-854-702, e – mail : iod@mzdim.bytom.pl

3. Dane osobowe Wykonawcy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym
z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego (a w przypadku dokonania wyboru złożonej oferty jako najkorzystniejszej i zawarciu umowy, także w celu związanym z realizacja zamówienia);

4. Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych
(Dz. U. 2021 poz. 1129), zwanej dalej ustawą lub Pzp;

5. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

6. Dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;

7. Obowiązek podania przez Wykonawcę danych osobowych bezpośrednio jego dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;

8. W odniesieniu do danych osobowych Wykonawcy decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;

9. Wykonawca posiada:

- na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;

- na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych;

- na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ;

- prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2,
00 – 193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

10. Wykonawcy nie przysługuje :

- w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;

- prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;

- na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

XIV. Niżej wymienione załączniki do informacji stanowią jej treść:

1. Załącznik nr 1 do ogłoszenia – Formularz oferty

2. Załącznik nr 2 do ogłoszenia – Wzór umowy

3. Załącznik nr 3 do ogłoszenia - Wykaz osób

4. Załącznik nr 4 do ogłoszenia - Wykaz robót

5. Załącznik nr 5 do ogłoszenia – dokumentacja techniczna

6. Załącznik nr 6 do ogłoszenia- STWiORD

7. Załącznik nr 7 do ogłoszenia - Przedmiar

Przedmiot zamówienia:

Lp. Przedmiot zamówienia CPV/Indeks Ilość J.m Miejsce realizacji Termin wykonania Załącznik/Link Uwagi
1. Sprawowanie nadzoru autorskiego w ramach zadania pn. Rewitalizacja ul. Dworcowej 71248000-8-7 1 szt. Czytaj

Kryteria oceny oferty:

Lp. Nazwa kryterium Waga kryterium
1. Cena 100%

Kryteria formalne:

  1. Termin płatności: 30 dni
  2. Miejsce dostawy: siedziba
  3. Koszt transportu: po stronie wykonawcy

Pytania do postępowania "Sprawowania nadzoru autorskiego w ramach zadania pn. Rewitalizacja ul. Dworcowej "

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
Brak wyników do wyświetlenia


Załączniki:

Odznacz wszystko w sekcjach
Zaznacz wszystko w sekcjach
Pobierz

Waluta: PLN

Wartość poniżej kwoty określonej w PZP: Tak

Wybór oferty: Z zastosowaniem aukcji elektronicznej

Termin związania ofertą: 30 dni

Możliwość składania ofert cząstkowych: Nie

Możliwość składania ofert równoważnych: Nie

Możliwość składania ofert wariantowych: Nie

Uwaga:

1. Wykorzystujemy platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z wykonawcami.

2. Rejestracja w bazie wykonawców, przeglądanie ogłoszeń oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

3. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade Zarejestruj się w bazie wykonawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto wykonawcy umożliwia otrzymywanie ogłoszeń od wielu Zamawiających.

4. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.



Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...